30 grudnia 2012

47. Postanowienia i decyzje

Przyszedł wreszcie ten czas w roku kalendarzowym, w którym całe mnóstwo osób czyni przeróżne postanowienia. Coś ma się dla nas zmienić ze względu na to, iż jest ku temu dobra okazja- przeskakujemy do nowego roku kalendarzowego.

Ja nawet nie pamiętam jakie postanowienia czyniłam ostatnio. Dlatego w tym roku moim postanowieniem jest zapamiętać do przyszłego roku, jakie miałam postanowienie.

A tak całkiem poważnie- Różne decyzje i postanowienia dotyczące mnie samej podejmuję każdego dnia. Już dawno zarzuciłam metodę: od poniedziałku, od przyszłego miesiąca, od nowego roku. Teraz, kiedy chcę coś zmienić, zaczynam od razu. I polecam to każdemu. Oczywiście nie wszystko z tego wychodzi, ale na pewno jest to bardziej efektywne.

A wy robicie postanowienia noworoczne?
Ja chcę tylko, żeby ten rok był dobry. Żebym nauczyła się jeszcze więcej, żebym więcej przeżyła, więcej osiągnęła, żebym ułożyła kolejne kawałki swojego życia. I tego życzę również wam wszystkim. Nie są to szumne, wspaniałe życzenia, ale za to bardzo szczere.
Szczęśliwego Nowego Roku!

Mega artyzm, wiem :)

8 komentarzy:

 1. Ja postanowień nie robię, dopisuję tylko kolejne marzenia do mojej mapy marzeń :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A pomysł na mapę marzeń własny, czy jesteś fanką "Sekretu" ? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. takie obiecywanie sobie "od jutra" jest chyba najgorsze. Ja mam jakieś postanowienia, ale nigdy nie obiecuję sobie, kiedy je zacznę - kiedy przyjdzie odpowiednia pora to wcielam to wszystko w życie. Całkiem dobrze na tym wychodzę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Postanowienia to ja wymyśliłam i dotyczą one bardziej wakacji, września. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze nigdy sobie nic nie postanawiałam na nowy rok, ale w tym wymyśliłam, że jednak trzeba wprowadzić parę zmian. Oby się udało!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mam konkretnych postanowień. Może tyle, żeby ten rok był trochę lepszy, żeby zacząć się starać, a nie robić wszystko na odwal się.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja po prostu pracuję nad sobą :) każdego dnia. Noworocznie nie postanawiam :)

  Również życzę Wam wspaniałego roku!

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeszcze raz ja, w odpowiedzi na komentarz u mnie:

  Kurcze! Mam nadzieję, że dałaś radę jakoś odespać ;D niewyspana, acz szczęśliwa... chociaż tyle :) Samych takich niewyspań Ci życzę ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię.