Przejdź do głównej zawartości

118. Przywołujemy Wiosnę!

Ja co prawda nie zaszalałam, bo wiosna już nadeszła, co nie zmienia faktu, że nadal mogę szamanić nad wiosenną pogodą. Zgodnie ze swoją obietnicą mieszczę się w czasie (20 marca) i przyłączam się do akcji przywoływania Wiosny.

http://kopnij-to.blogspot.de/2014/03/przywoujemy-wiosne-part-2.html
Jeśli ktoś z Was to dzisiaj przeczyta i nie brał udziału w akcji zdjęciowego przywoływania najbardziej żywej pory roku, to macie jeszcze czas (wierzę w łaskawość Bobika).

Ja zdjęć nie mam dużo i nawet nie są one dobrej jakości, ale kto biednemu zabroni, jak nic nie  może stracić? No, także ten... Co? Ach, zdjęcia, wiosna, no..!

Jak zdjęcie nie jest podpisane, to wiedzcie, że macie do czynienia z dziełem mojego Ktosia.
A jak tam wasza wiosna?

_____________

Wiem, że mnie tutaj ostatnio nie ma - nie piszę, nie czytam, nie komentuję. Ale taki czas. Niedługo wrócę męczyć was jeszcze częściej, niż zwykle!

Dowcip: Co ma grzyb do wiosny? Nic. Koniec. Hahaha...


Inne zdjęciowe:
Znajdź mnie:


Komentarze

 1. Dzisiaj było całkiem wiosennie, oby tylko tak dalej! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie ładne zdjęcia :) I wiosna już przyszła!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna wiewióra :D Muszę kiedyś na nie znowu zapolować w grudziądzkim parku, tym razem nie będę musiała za nimi biegać jak ostatnio :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie ładne zdjęcia. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie jeszcze nie jest tak zielono, ale wiosnę już czuć w powietrzu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dowcip taki dowcipkowaty :D oj tam, grzyb niemalże pasuje jak ulał xD Ale wiosna nadeszła! ^^ Chyba pierwszy raz w życiu cieszę się z nadejścia wiosny, no kto by pomyślał!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiooosnooo, no chodź, chodź ; )

  OdpowiedzUsuń
 8. tak, tak, zmieściłaś się! pisałam Ci to już chyba :)

  OdpowiedzUsuń
 9. dobrze nam idzie, wiosna is here! :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli już zdecydowałeś się na komentowanie - niech to będzie coś w miarę rozsądnego i w miarę po polsku.

Popularne posty z tego bloga

131. Wysokie Obcasy Extra - Maj 2014.

Wiem, że nie wyglądam, ale potrafię czytać słowo drukowane [to ma być śmieszny żart, hahaha]. Wczoraj w moje ręce trafił majowy numer Wysokich Obcasów Extra. Tak naprawdę to jedno z niewielu pism, ukierunkowanych typowo na kobiety, które lubię czytać. Głównie ze względu na to, że zawiera bardzo interesujące treści. No dobra, tak naprawdę, to głównie dlatego, że po prostu nie jest szmatławcem. Myślę, że mężczyźni również mogą go spokojnie czytać i nie umrzeć ze śmiechu.

Nie piszę dzisiaj tego posta bez powodu. Chciałam polecić wam majowy numer, gdyż bardzo przypadł mi do gustu. Wymienię kilka artykułów, które szczególnie mnie zainteresowały:
- Donatella Versace: Krótka opowieść o modowym królestwie V.
- Indie. Przeżywaj i płać: Opis Indii z trochę innej strony, niż zwykle spotykam. Jest co prawda pełny relacji z "uduchawiających" spotkań, jednak połączonych z własną refleksją autora nad ich sensem.
- Dagny Przybyszewska: Tragiczna historia muzy artystów. Świetnie napisana. Za…

191. Czego nauczyłam się o sobie, gdy zostałam mamą?

Dopiero, gdy coś zmienia się w naszym życiu, zaczynamy dostrzegać wiele własnych cech, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Ja na przykład nie wiedziałam jak wiele umiejętności posiadam, dopóki nie zostałam mamą.  Oto kilka przykładów zdolności, które odkryłam przez ostatni rok.


1. Potrafię czytać i śpiewać jednocześnie.
Dotychczas jedynie słuchałam muzyki przy czytaniu. Teraz jednak wiem, że "Ogórek, ogórek, ogórek..." świetnie współgra z Niallem Fergusonem.
2. Do gotowania obiadu wystarczy jedna ręka.
I nieważne, czy muszę zetrzeć ser na tarce, czy usmażyć mięso. Nie wiedziałam też, że potrafię przerzucać naleśniki na patelni bez użycia łopatki. Taki ze mnie geniusz kulinarny.
3. Prysznic wcale nie musi zajmować mi 15 minut.
Równie dobrze, łącznie z wytarciem i ubraniem się, może zająć trzy.
4. Jestem w stanie przełkąć całą kanpakę na raz.
A zimna kawa do tego wcale nie musi być taka zła. Ważne, że w ogóle jest.
5. Jednak potrafię zasnąć już o 19.00.
Albo 18.00. A najlepiej…

187. Poszła baba do urzędu a tam druga baba

Tak się akurat złożyło, że nawet urlop macierzyński kiedyś się kończy. Co prawda pracy szukam na własną rękę, ale dopomóc sobie nigdy nie zaszkodzi. Przynajmniej myślałam tak jeszcze półtorej miesiąca temu. Zadowolona ze swoje rezolutności pojechałam zarejestrować się do Urzędu Pracy.
Obecność obowiązkowa pod groźbą kary śmierci
Wiem, że stawiennictwo na termin jest absolutnie obowiązkowe. Jednak w dniu stawiennictwa, ku swojemu zadowoleniu, miałam dwie rozmowy kwalifikacyjne. Zadzwoniłam zatem do Urzędu, poinformowałam o tym i zadowolona udałam się na rozmowy o pracę.
Kolejnego dnia zadzwoniłam do owego Urzędu zapytać kiedy w takim razie powinnam się stawić? A tu nagle RYK, KRZYK i pisk opon. Baba drze się na mnie, że to nieważne, że miałam rozmowy o pracę, bo przyjście do UP jest ważniejsze.
Zapytałam Pani grzecznie, czy nie o to chodzi w poszukiwaniu pracy aby jej szukać...? Cóż.
Regulamin bardzo nieszczegółowy
Musiałam dzwonić trzy razy żeby baba wreszcie powiedziała mi co powinnam zrob…